OTVORENO PRVENSTVO SPLITA 2016

Prvi dan se odjedrila samo jedna regata zbog juga koje je pojačalo na udare od 30ČV

Drugi dan je zbog nedostatka vjetra i vjetra promjenjivog smjera flota Laser Radiala i Laser 4.7 uspjela odjedriti samo dvije regate, dok je optimistima pred sami cilj prekinuto drugo jedrenje


UKUPNI REZULTATI:
REZULTATI - OPTIMIST

Overall
Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 77, Scoring system: Appendix A

MJESTO IME I PREZIME BR. JEDRA KLUB SPOL GOD. R1 Total Nett
1st BARTUL UREM CRO 1121 JK MORNAR M 2002 1.0 1.0 1.0
2nd FILIP JURISIC CRO 1122 JK MORNAR M 2002 2.0 2.0 2.0
3rd BOZIDAR GOLUBIC CRO 1108 JK SPLIT M 2001 3.0 3.0 3.0
4th TONINA PERKOVIC CRO 911 JK LABUD Z 2001 4.0 4.0 4.0
5th VLATKO MARUSIC CRO 1106 JK TROGIR M 2001 5.0 5.0 5.0
6th RATKO KNEZ CRO 1158 JK SPLIT M 2001 6.0 6.0 6.0
7th PAVE VIDAKOVIC CRO 912 JK OMIS M 2003 7.0 7.0 7.0
8th VICKO ALFIREVIC CRO 1128 JK SPLIT M 2002 8.0 8.0 8.0
9th PETAR MILUN CRO 1087 JK MARINA KASTELA M 2002 9.0 9.0 9.0
10th MARIN KUSTIC CRO 1126 JK SPLIT M 2001 10.0 10.0 10.0
11th MARIN GOLEM CRO 0 JK BIOGRAD M 2002 11.0 11.0 11.0
12th SA ZHANG CRO 1039 JK TROGIR M 2002 12.0 12.0 12.0
13th ELEONORE BORGIN CRO 11 JK TIJAT Z 2003 13.0 13.0 13.0
14th ZARA DOMINOVIC CRO 1083 JK ZENTA Z 2003 14.0 14.0 14.0
15th MARKO IVANCEV CRO 798 JK ZENTA M 2002 15.0 15.0 15.0
16th ADRIAN PEOVIC CRO 128 JKI SPLIT M 2003 16.0 16.0 16.0
17th KARLA PRGOMET CRO 1188 JK SPLIT Z 2003 17.0 17.0 17.0
18th LEONARDO BORGIN CRO 1142 JK TIJAT M 2005 18.0 18.0 18.0
19th BRUNO MAREVIC CRO1112 JK MARINA KASTELA M 2002 19.0 19.0 19.0
20th NORA COPIC CRO 979 JK LABUD Z 2003 20.0 20.0 20.0
21st MARKO HRABAR CRO 1888 JK SPLIT M 2004 21.0 21.0 21.0
22nd KALISTA DELIC CRO 803 JK LABUD Z 2004 22.0 22.0 22.0
23rd IVAN MISE CRO 1054 JK TROGIR M 2003 23.0 23.0 23.0
24th TONI BULICIC CRO 1052 JK TROGIR M 2006 24.0 24.0 24.0
25th PJERO PIROVIC CRO 749 JK OMIS M 2007 78.0 DNC 78.0 78.0
25th JOSIP TAFRA CRO 1803 JK OMIS M 2007 78.0 DNC 78.0 78.0
25th KARIJA FRUA CRO 1060 JK VAL Z 2001 78.0 DNC 78.0 78.0
25th VICE JUSIC CRO 1047 JK ZAL M 2002 78.0 DNC 78.0 78.0
25th MARISA BRNICEVIC CRO 7 JK ORISAC Z 2008 78.0 DNC 78.0 78.0
25th ANDRIJA PETRICEVIC CRO 56 JK ORISAC M 2005 78.0 DNC 78.0 78.0
25th MARTA PROLIC CRO 890 JK MARINA KASTELA Z 2002 78.0 DNC 78.0 78.0
25th ANDREA PROLIC CRO 112 JK MARINA KASTELA Z 2006 78.0 DNC 78.0 78.0
25th ROKO CEPIC-ZOKIC CRO 783 JK OMIS M 2007 78.0 DNC 78.0 78.0
25th LUCIJA DOMAZET CRO 960 JK SVETI IVAN Z 2006 78.0 DNC 78.0 78.0
25th NIKA BESLIJA CRO 100 JK SVETI IVAN Z 2006 78.0 DNC 78.0 78.0
25th ANTON RADIC CRO 0 JK SVETI IVAN M 2003 78.0 DNC 78.0 78.0
25th IVAN JURIC CRO 793 JK MARINA KASTELA M 2002 78.0 DNC 78.0 78.0
25th DAMIJAN KUZMANIC CRO 8 JK MORNAR M 2004 78.0 DNC 78.0 78.0
25th TONI NIZIC CRO 97 JK PRIMOSTEN M 2003 78.0 DNC 78.0 78.0
25th IVAN COBANOV CRO 1887 JK PRIMOSTEN M 2003 78.0 DNC 78.0 78.0
25th BORNA MIHALJEVIC CRO 1053 JK TROGIR M 2006 78.0 DNC 78.0 78.0
25th DINO BRKAN CRO 895 JK TROGIR M 2004 78.0 DNC 78.0 78.0
25th STIPE MARINOVIC CRO 809 JK TROGIR M 2005 78.0 DNC 78.0 78.0
25th LUKA MIHIC CRO 90 JK TROGIR M 2006 78.0 DNC 78.0 78.0
25th MARIN MATKOVAC CRO BB JK TROGIR M 2006 78.0 DNC 78.0 78.0
25th PASKO BOZAN CRO 900 JK TROGIR M 2003 78.0 DNC 78.0 78.0
25th ANTONIO SARIC CRO 92 JK TROGIR M 2005 78.0 DNC 78.0 78.0
25th ALEX ZDENEK MALIN SVK 17 YC SLOVAN M 2002 78.0 DNC 78.0 78.0
25th KAROLINA SARAH SIMONOV SVK 13 YC SLOVAN Z 2004 78.0 DNC 78.0 78.0
25th OLIVER KRIVOSUDSKY SVK 1000 YC SLOVAN M 2005 78.0 DNC 78.0 78.0
25th PETAR HURE CRO 970 JK ZVIR M 2005 78.0 DNC 78.0 78.0
25th PETAR ERCEG CRO 950 JK ZVIR M 2007 78.0 DNC 78.0 78.0
25th ANTUN TOMASEVIC CRO 902 JK LABUD M 2004 78.0 DNC 78.0 78.0
25th NINA KLISKINIC CRO 1119 JK LABUD Z 2003 78.0 DNC 78.0 78.0
25th LUKA VUKOVIC CRO 1118 JK LABUD M 2003 78.0 DNC 78.0 78.0
25th MARIN LJUBICIC CRO 1019 JK LABUD M 2007 78.0 DNC 78.0 78.0
25th BRUNO KNEZEVIC CRO 883 JK SPINUT M 2005 78.0 DNC 78.0 78.0
25th ROKO JURIC CRO 797 JK ZENTA M 2004 78.0 DNC 78.0 78.0
25th PETRA MASTELIC CRO 1003 JK ZENTA Z 2003 78.0 DNC 78.0 78.0
25th PETRA MARENDIC CRO 99 JK MORNAR Z 2005 78.0 DNC 78.0 78.0
25th ANTONIO MARENDIC CRO 26 JK MORNAR M 2004 78.0 DNC 78.0 78.0
25th NIKO JAKELIC CRO 102 JK MORNAR M 2006 78.0 DNC 78.0 78.0
25th MAX GJIDERA CRO 1 JK MORNAR M 2004 78.0 DNC 78.0 78.0
25th HELENA JAKSIC CRO 1026 JK MORNAR Z 2005 78.0 DNC 78.0 78.0
25th LOVRE BAKOTIC CRO 1038 JK SPLIT M 2005 78.0 DNC 78.0 78.0
25th JERE BAKOTIC CRO 1868 JK SPLIT M 2006 78.0 DNC 78.0 78.0
25th BEPO BAKOTIC CRO 861 JK SPLIT M 2003 78.0 DNC 78.0 78.0
25th KARLO MODRIC CRO 1098 JK SPLIT M 2004 78.0 DNC 78.0 78.0
25th NENSI CVITANIC CRO 1067 JK SPLIT Z 2002 78.0 DNC 78.0 78.0
25th MIRELA DUKIC CRO 8681 JK SPLIT Z 2002 78.0 DNC 78.0 78.0
25th FRANKO CIRIC CRO 1881 JK SPLIT M 2003 78.0 DNC 78.0 78.0
25th MAROJE SKORO CRO 1816 JK SPLIT M 2006 78.0 DNC 78.0 78.0
25th TOMA MUDNIC CRO 86 JK SPLIT M 2005 78.0 DNC 78.0 78.0
25th LUCIJAN BRNICEVIC CRO 1016 JK SPLIT M 2007 78.0 DNC 78.0 78.0
25th KLARA BRNICEVIC CRO 1037 JK SPLIT Z 2005 78.0 DNC 78.0 78.0
25th NIKOLA MANCEV CRO 981 JK SPLIT M 2002 78.0 DNC 78.0 78.0
25th NORA GOTOVAC CRO 881 JK SPLIT Z 2006 78.0 DNC 78.0 78.0





REZULTATI - LASER 4.7
Overall
Sailed: 3, Discards: 1, To count: 2, Entries: 15, Scoring system: Appendix A

MJESTO IME I PREZIME BR. JEDRA KLUB SPOL GOD. R1 R2 R3 Total Nett
1st KARMEN PERKOVIC 201669 JK LABUD Z 2000 (3.0) 1.0 1.0 5.0 2.0
2nd NOA VLADISLAVIC 107419 JK MORNAR M 2000 1.0 (7.0) 4.0 12.0 5.0
3rd LEA KLISKINIC 189015 JK LABUD Z 2000 (10.0) 2.0 6.0 18.0 8.0
4th IVONA ERCEGOVAC 207338 JK SPLIT Z 2001 5.0 (11.0) 3.0 19.0 8.0
5th ROKO VEKIC 171270 JK ZVIR M 2000 6.0 3.0 (16.0 DNC) 25.0 9.0
6th ROKO COPIC 190692 JK VAL M 2001 2.0 9.0 (13.0) 24.0 11.0
7th IRINA KUSOVAC MNE 8 JK DELFIN Z 2000 7.0 4.0 (10.0) 21.0 11.0
8th HANA DRAGOJEVIC 194833 JK LABUD Z 2000 (9.0) 8.0 5.0 22.0 13.0
9th ILIJA MARKOVIC MNE 11 JK DELFIN M 2002 (8.0) 6.0 8.0 22.0 14.0
10th ANCI BOBAN 178794 JK LABUD Z 2001 (13.0) 13.0 2.0 28.0 15.0
11th JURAJ RADACIC 190693 JK VAL M 2001 4.0 (15.0) 12.0 31.0 16.0
12th DINO ZORIÆ 169854 JK SPLIT M 2001 (12.0) 10.0 7.0 29.0 17.0
13th VINKA RADIC 189144 JK ZVIR Z 2001 (16.0 DNC) 5.0 14.0 35.0 19.0
14th BRUNO GASPIC 193187 JK SPLIT M 2001 11.0 (12.0) 11.0 34.0 22.0
15th BRUNO LUGOVIC 19069 JK PRIMOSTEN M 2002 (16.0 DNC) 14.0 9.0 39.0 23.0





REZULTATI - LASER RADIAL Overall Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 12, Scoring system: Appendix A

MJESTO IME I PREZIME BR. JEDRA KLUB SPOL GOD. R1 R2 R3 Total Nett
1st DINO SINDIK 201668 JK SPLIT M 1994 1.0 1.0 5.0 7.0 7.0
2nd MARKO SMOLIC 180042 JK VAL M 2000 3.0 5.0 1.0 9.0 9.0
3rd MARIO NOVAK 20733 JK SPLIT M 1995 4.0 4.0 2.0 10.0 10.0
4th NADJA TOMASEVIC 207338 JK SPLIT 1998 1998 6.0 3.0 3.0 12.0 12.0
5th STIPE GASPIC 207339 JK SPLIT M 1999 2.0 7.0 4.0 13.0 13.0
6th MARIN DESABOTA 19069 JK VAL M 1997 5.0 2.0 6.0 13.0 13.0
7th ANDELA DEMICHELI VITTURI 193187 JK SPLIT Z 1996 7.0 6.0 7.0 20.0 20.0
8th MARKO BODROZIC 180059 JK LABUD M 2000 9.0 8.0 10.0 27.0 27.0
9th ANDJELO TOMIC 194055 JK LABUD Z 2000 8.0 11.0 9.0 28.0 28.0
10th LUCIJA VUJNOVIC 193098 JK LABUD Z 1996 13.0 DNC 9.0 8.0 30.0 30.0
11th MOANA PETROVIC 129100 JK SPINUT Z 1992 13.0 DNC 10.0 13.0 DNC 36.0 36.0
12th MARTIN PETKOVIC 180040 JK VAL M 1997 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 39.0 39.0

Tags: Regate, otvoreno prvenstvo