Dominacija "splitovih" optimista

Ovog vikenda u šibenskom akvatoriju jedrili su optimisti i laseri na tradicionalnoj regati u organizaciji JK Val-a. U pratnji trenera Žele nastupilo je 9 optimista iz našeg kluba. Oba dana jedrilo se po ne baš lakim uvjetima. Bura promjenjiva smjera najiskusnije je plasirala u sami vrh poretka.

Nakon 5 jedrenja postignuti su vrhunski rezultati:

 

1. Marin Kustić

2. Božidar Golubić

3. Ratko Knez

17. Karla Prgomet

19. Lovre Bakotić

25. Karlo Modrić

28. Bepo Bakotić

32. Nensi Cvitanić

40. Jere Bakotić

     Kusta.jpg

                                                                           Božo.jpg           Rato.jpg

Škola Jedrenja 2015

Pozivaju se djeca rođena 2005. i mlađa da nam se pridruže i ove godine i nauče vještinu jedrenja kroz igru i zabavu. Kontakt:095 837 7188

 

Plakat 2015 Fotor

62. Splitova regata krstaša

PRATITE NAS NA FACEBOOK-U, SLIKE I REZULTATI UZ STALNO AŽURIRANJE.

KLIKNITE OVDE.

                                                                                                                         REZULTATI

SPLITOVA REGATA KRSTAŠA 2015. - Split - Jelsa

0 GRUPA

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
RankJEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUBR1R2TotalNett
1st BARBA BRANKO 0 FILIP ZORICIC CRO 4311 13.75 JK LABUD 3:12:15 3:32:44 2.0 2.0
2nd BALENA 0 ŽELJKO JERKOV CRO 11 14.45 JK LABUD 3:54:43 4:11:25 5.0 5.0
3rd KRALJICA JELENA 0 NEVEN KATIC CRO 1996 13.55 HRM 4:24:06 4:05:55 5.0 5.0

2 GRUPA

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
RankJEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUBR1R2TotalNett
1st OLA 2 TONI BULAJA CRO 40 12,18 JK MARINA KAŠTELA 3:32:38 3:29:20 2.0 2.0
2nd MAREUS 2 LUKA JERCIC CRO 13764 11.92 JK ŠPINUT 3:47:54 3:37:20 4.0 4.0
3rd POSH 2 SRECKO FAVRO CRO 2191 11.99   DNS 5:40:03 7.0 7.0

3 GRUPA

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
RankJEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUBR1R2TotalNett
1st FULL PELT 3 ANTE ANTUNOVIC CRO 2436 11.00 JK SPLIT 3:19:10 2:45:37 2.0 2.0
2nd CRNA ZVIJER 3 TONCI PULJIZ CRO 1023 10.99 JK SPLIT 3:35:40 3:46:57 4.0 4.0
3rd NEMIR 5 3 BRANKO ŠIROLA CRO 1111 11.02 JK LABUD 3:39:59 4:01:29 7.0 7.0
4th VIGA 3 VEDRAN UJEVIC CRO 595 11.00 JK SPLIT 3:54:49 3:55:51 7.0 7.0
5th STELLA POLARIS 3 TONCI ROSANDIC CRO 520 10.40 JK LABUD 4:06:45 4:12:11 10.0 10.0

4 GRUPA

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
RankJEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUBR1R2TotalNett
1st GREEN PEPPER 4 NEVEN GASPIC CRO 2186 9.99 JK SPLIT 3:41:00 3:52:23 2.0 2.0
2nd ORION 2 4 VLADO KALITERNA CRO 1580 10.00 JK SPLIT 3:47:35 4:09:57 4.0 4.0
3rd BURNICA 4 MISLAV ZUPPA CRO 871 9.90 JK SPLIT 4:30:36 4:42:07 6.0 6.0

5 GRUPA

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
RankJEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUBR1R2TotalNett
1st IVA 3 5 IVANKO PAVLICEVIC CRO 1541 9.20 JK ZENTA 3:52:17 4:14:38 2.0 2.0
2nd STRILAC 5 DAMIR KRALJEVIC CRO 448 9.20 JK LABUD 4:11:02 4:32:26 4.0 4.0
3rd JOLI 5 DRAŽEN TVRDIC CRO 302 9.00 JK SPLIT 4:33:13 4:52:12 6.0 6.0
4th JELENA 5 IVAN DRAZIC SEGRT CRO 1601 9.15 JK GIRICIC DNS 5:15:46 9.0 9.0

6 GRUPA

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
RankJEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUBR1R2TotalNett
1st QUAKA 6 GORAN MARTINOVIC CRO 338 7.76 JK LABUD 3:47:55 4:10:55 2.0 2.0
2nd NORA 6 SERÐO STUBNJA CRO 320 7.71 JK LABUD 4:01:45 4:13:48 4.0 4.0
3rd FIRST LOVE 6 DARKO BRAVIC CRO 1385 8.30 JK SPLIT 4:17:12 4:40:29 7.0 7.0
4th MALO SUNCE 6 ZDRAVKO ŠABIC CRO 1622 8.39 PELIŠKA JEDRA 4:52:00 4:34:02 10.0 10.0
5th RUDI 6 GORDAN ŠALJINOVIC CRO 1543 7.77 JK SPLIT 4:27:35 4:53:55 11.0 11.0
6th PICCOLO GRANDE AMORE 6 MARKO BERTOLINO CRO 2097 7.98 JK SPLIT 4:17:44 DNF 12.0 12.0
7th KMI KMI 6 ARMANDO PAUT CRO 559 7.50 JK SPLIT 4:25:30 DNS 13.0 13.0

 

 

 

 

 

 

 

SPLITOVA REGATA KRSTAŠA 2015. - STARTNA LISTA

 
JEDRILICAGRUPAKORMILARBROJ NA JEDRUDUZINAKLUB
KRALJICA JELENA 0 NEVEN KATIC CRO 1996 13.55 HRM
BALENA 0 ŽELJKO JERKOV CRO 11 14.45 JK LABUD
BARBA BRANKO 0 FILIP ZORICIC CRO 4311 13.75 JK LABUD
POSH 2 SRECKO FAVRO CRO 2191 11.99  
MAREUS 2 LUKA JERCIC CRO 13764 11.92 JK ŠPINUT
OLA 2 TONI BULAJA CRO 40 12,18 JK MARINA KAŠTELA
CRNA ZVIJER 3 TONCI PULJIZ CRO 1023 10.99 JK SPLIT
STELLA POLARIS 3 TONCI ROSANDIC CRO 520 10.40 JK LABUD
VIGA 3 VEDRAN UJEVIC CRO 595 11.00 JK SPLIT
FULL PELT 3 ANTE ANTUNOVIC CRO 2436 11.00 JK SPLIT
NEMIR 5 3 BRANKO ŠIROLA CRO 1111 11.02 JK LABUD
GREEN PEPPER 4 NEVEN GASPIC CRO 2186 9.99 JK SPLIT
BURNICA 4 MISLAV ZUPPA CRO 871 9.90 JK SPLIT
ORION 2 4 VLADO KALITERNA CRO 1580 10.00 JK SPLIT
JELENA 5 IVAN DRAZIC SEGRT CRO 1601 9.15 JK GIRICIC
STRILAC 5 DAMIR KRALJEVIC CRO 448 9.20 JK LABUD
JOLI 5 DRAŽEN TVRDIC CRO 302 9.00 JK SPLIT
IVA 3 5 IVANKO PAVLICEVIC CRO 1541 9.20 JK ZENTA
NORA 6 SERÐO STUBNJA CRO 320 7.71 JK LABUD
PICCOLO GRANDE AMORE 6 MARKO BERTOLINO CRO 2097 7.98 JK SPLIT
MALO SUNCE 6 ZDRAVKO ŠABIC CRO 1622 8.39 PELIŠKA JEDRA
FIRST LOVE 6 DARKO BRAVIC CRO 1385 8.30 JK SPLIT
KMI KMI 6 ARMANDO PAUT CRO 559 7.50 JK SPLIT
QUAKA 6 GORAN MARTINOVIC CRO 338 7.76  
RUDI 6 GORDAN ŠALJINOVIC CRO 1543 7.77 JK SPLIT

 

 

Continue Reading

Ratko Knez predvodi reprezentaciju Hrvatske

Pretprošlog vikenda odjedrena je zadnja regata za bodove hrvatske reprezentacije klase Optimist.
Sa ponosom mozemo reci da je Ratko Knez PRVI.
Sa prvim mjestom stoji na čelu reprezentacije koja će predstavljati hrvatsku u Poljskoj na svjetskom prvenstvu. Čestitke svima na trudu,a posebno treneru Želi! Sretno na SP-u u Poljskoj.